Kontakt   |    Mapa strony   |
English version
SmodCMS

ECC - najwyższe standardy doradztwa europejskiego

  

Europejskie Centrum Consultingu to doświadczona firma wyspecjalizowana w tematyce europejskiej. Naszym klientom zapewniamy łatwy dostęp do kompleksowych usług na terenie całego kraju – poprzez sieć oddziałów i jednostek franczyzowych. Głównym obszarem działalności firmy jest pozyskiwanie funduszy unijnych dla sektora publicznego, oraz przedsiębiorstw.

Dotacje unijne, a przede wszystkim fundusze strukturalne, fundusze norweskie (Norweski Mechanizm Finansowy) i fundusze szwajcarskie (Szwajcarski Mechanizm Finansowy) stanowią ogromną szansę rozwoju dla gospodarki oraz podmiotów działających na polskim rynkuPomoc unijna przewidziana jest dla indywidualnych przedsiębiorców, firm zarówno z sektora MSP, jak i dużych przedsiębiorstw, a także JST, w tym szpitali, muzeów, szkół.

Kluczem do pozyskania funduszy unijnych jest jakość, zarówno projektu jak i przygotowanej dokumentacji projektowej - aplikacji unijnych (wniosków, studiów wykonalności, analiz ekonomiczno-finansowych, raportów oddziaływań na środowisko), Nasza firma poza doświadczeniem w przygotowaniu i kompletacji dokumentacji aplikacyjnej zajmuje się rozliczaniem projektów, które otrzymały dofinansowanie.

Zespół Doradców ECC to starannie dobrani Eksperci, łączący doświadczenie i praktykę w obszarze Funduszy Unijnych, w sferze finansów, ekonomii, prawa i zarządzania. Nasi pracownicy specjalizują się w profesjonalnym doradztwie finansowym, zarządzaniu i prowadzeniu sprawozdawczości projektów oraz ewaluacji. Od 2004 roku Eksperci ECC przygotowali dokumentację aplikacyjną dla wielu projektów inwestycyjnych, badawczych oraz szkoleniowo-doradczych, które otrzymały pozytywne, wysokie noty, a decyzją Instytucji Zarządzających uzyskały dofinansowanie. Nasze doświadczenie udokumentowane jest licznymi referencjami.

Naszym klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie skutecznego pozyskiwania dofinansowania ze źródeł unijnych i krajowych (w ramach POIR, POIŚ, POWER, PROW, PORPW oraz RPO), pomagamy w opracowaniu optymalnej strategii wykorzystania funduszy UE oraz innych pomocowych form dofinansowania na realizację zaplanowanych inwestycji rekomendując przy tym najlepsze rozwiązania. Nasze usługi charakteryzuje indywidualne podejście do klienta oraz wysoka skuteczność działania, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen.

Zachęcamy Państwa do korzystania z funduszy europejskich. Wierzymy, iż oferta przygotowana przez Europejskie Centrum Consultingu umożliwi Państwu rozwinięcie potencjału i osiągnięcie sukcesu na wspólnym europejskim rynku.

Nie zwlekaj, pomoc unijna jest także dla Ciebie!

ZAPRASZAMY!

created by Twórcy.pl